Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

ED Kids OÜ keskendub Rootsi kaubamärgi Elodie Details’i toodete esindamisele ja müügile.


Kes või mis on Elodie Details?

Elodie Details loodi Stockholmis 2005. aastal, inspireerituna beebi Elodie’st, kes oli nii isikupärane, et saadaolevad aksessuaarid ei õigustanud ennast. Elodie Details'i eesmärgiks on luua maailma paik, kus usutakse pisidetailidesse ning nende võimesse muuta meie igapäevaelu ilusamaks ning rõõmsamaks, kus isikupära ei sõltu vanusest ning mugavus ja funktsionaalsus käivad käsikäes. Elodie Details'i missiooniks on muuta beebide igapäevaeluks vajalikud  esmatarbed stiilseteks aksessuaarideks.

Elodie Details alustas luttide ja lutipaeltega, millest on kasvanud välja palju erinevaid tootekategooriaid alates joogipudelitest kuni soojakottideni.

Peadisainer on Linda Sättersröm, kes otsustas peale aastaid noortele riiete kujundamist Hennes & Mauritz’ile (HM), et tema oskusi vajatakse rohkem aksessuaaride äris. Tema kavandid on sageli kesktee võluva ning ultramoodsa vahel ja tema visiooniks on tagada igale indiviidile stiil, mis toob neis välja parima. Järgnevatel aastatel on oodata Elodie Details’i poolt uusimaid beebiaksessuaaride trende. Ole valmis nägema miskit, mida Sa pole kunagi varem näinud.

 

 

 
Eesti English Русский